Skip to content
rm-stuudio-thumb

Müügitingimused

 • E-poest on võimalik osta vaid neid kaupu, millel juures on näha link “Lisa ostukorvi“. Kauba hind või kauba saadavus võib reaalajas ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutumist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. RM Stock OÜ’l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või kui omadusi on e-poes kuvatud valesti või süsteemivea tõttu. Kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

  Ostukorvi lehel saab tellija soovi korral muuta ostukorvi sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui kontaktandmed on korrektselt täidetud võib alustada maksmist.

  E-poes saab maksta valitud kauba eest eurodes järgnevate pankade kaudu: Swedbank, SEB pank, LHV pank, COOP pank, Luminor pank.

  Pärast kauba lisamist “Ostukorvi” on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või sisestada tellimus. Pärast kaupade eest tasumist (pangaülekande tegemist) kuvatakse teile ekraanil tellimuse kinnitus.

  E-poes esitatud tellimused vaadatakse läbi samal päeval kui laekub müüja pangaarvele tellimuse eest tasutav summa ning ostjaga võetakse ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.

  Teavet tellimuste kohta saab tööpäeviti 09-17 telefonil +372 650 1200 või e-posti aadressil